Niezwykle mała drukarka fiskalna – Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Nieduże urządzenia fiskalne spotykają się z dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Ze względu na wygodę użytkowania, solidne wykonanie, no i przede wszystkim – ich wszechstronność. Co ciekawe, obecnie dotyczy to nie tylko kas, ale również drukarek rejestrujących. I w dodatku równie nowoczesnych, czego dowodem jest model Posnet Temo HS EJ.

Mobilne technologie sprzedaży najczęściej kojarzą się z kasami rejestrującymi, które do funkcjonowania nie potrzebują współpracy z komputerem. Okazuje się jednak, że drukarki, o nieco wyższych, niektórych parametrach, również mogą znakomicie służyć do prowadzenia handlu w terenie. Wśród tego typu rozwiązań, istniejących na polskim rynku, szczególnie godny uwagi jest model marki Posnet.

Jak na razie – mniejszej nie ma

Firma Posnet lubi przełamywać istniejące standardy. A jednym z nich, jak łatwo się domyślić, jest wielkość dostępnych technologii handlowych. Producenci postanowili stworzyć możliwie najmniejsze urządzenia fiskalne – i tak powstały: kasa Mobile HS EJ i drukarka Temo HS EJ.

Już konstrukcja tej pierwszej zaskakuje przedsiębiorców. Tym bardziej zyskuje drukarka, której wymiary wynoszą zaledwie 128 x 86 x 46 mm. W parze z kompaktową, ergonomiczną obudową idzie również mała waga: 380 g (ze znajdującym się wewnątrz papierem). Dzięki tym cechom urządzenie zapewnia wygodę obsługi podczas pracy w terenie. Drukarka nie męczy rąk, nawet przy wielu godzinach prowadzenia sprzedaży, a ponadto swobodnie mieści się w kieszeni, nie mówiąc już o samochodowym schowku.

Stworzona do wielu zadań

Konstrukcja drukarki fiskalnej nie oznacza jednak, że Temo HS EJ jest przeznaczona tylko i wyłącznie do pracy mobilnej. Model ten z powodzeniem odnajduje się w punkcie handlowym, tym bardziej, jeśli przestrzeń stanowiska pracy nie jest zbyt duża. W końcu drukarka pozwala obsłużyć 100 000 pozycji towarowych, posiadających nazwy o długości do 40 znaków, a więc nie jest też dedykowana przedsiębiorstwom o ograniczonym asortymencie. Możliwość zastosowania modelu Temo HS EJ w działalnościach różnego typu to według nas jego szczególny atut.

Mała, ale nowoczesna

Ocena funkcjonalności i zaawansowania technologicznego tej drukarki po samych rozmiarach obudowy również okazałaby się błędna. Nierzadko małe urządzenia kojarzą się z niższymi parametrami, a także z dość ograniczoną liczbą opcji.

A tymczasem rozwiązania zastosowane w Temo HS EJ należą do jednych z obecnie najnowocześniejszych. Przykład? Coraz chętniej wybierana przez przedsiębiorców opcja zapisu elektronicznej kopii paragonów. To również dzięki niej drukarka mogła uzyskać tak niewielkie wymiary. Ponadto, funkcja ta zapewnia proste i wygodne archiwizowanie oraz zarządzanie kopiami paragonów, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji drukarki. Co więcej, komfort pracy zapewnia też moduł Bluetooth w standardzie, pozwalający na bezprzewodowe połączenie Temo HS EJ z komputerem.

Więcej informacji o produkcie

1 Komentarz

  1. Adam

    Ile kosztuje takie cacko?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *