Novitus Deon Online – mała drukarka fiskalna o wielkich możliwościach

Mała drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online to przykład urządzenia, którego nie warto oceniać po pozorach. Bardzo kompaktowe gabaryty tego modelu nie świadczą bowiem o tym, że oferuje ono małe możliwości. Jest wręcz przeciwnie! Novitus Deon Online to drukarka fiskalna z naprawdę wysokimi parametrami technicznymi. Ponadto, urządzenie zapewnia dostęp do wielu praktycznych funkcji, jak również pozwala na wybór sposobu współpracy z Centralnym Repozytorium Kas.

Urządzenie rejestrujące do działalności mobilnych i nie tylko

Prezentację drukarki fiskalnej Novitus Deon Online warto zacząć od cech fizycznych tego urządzenia. Na podkreślenie zasługują w szczególności niewielkie wymiary omawianego modelu, które wynoszą jedynie 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, głębokość). Jego masa to zaś zaledwie 0,65 kg. W rezultacie, drukarka Deon Online to jedno z najmniejszych i najlżejszych urządzeń tego typu na polskim rynku. I nic dziwnego, że po ten model sięgają często przedsiębiorcy prowadzący mobilne działalności gospodarcze. Technologia sprzedaży od Novitus jest po prostu wygodna w codziennym przewożeniu. Ponadto, urządzenie można wyposażyć w opcjonalny pokrowiec – materiałowy (z kodury) lub skórzany – który dodatkowo ułatwia częste transportowanie lub przenoszenie drukarki z miejsca na miejsce.

Novitus Deon Online

Kompaktowa konstrukcja i rozwiązania stworzone z myślą o działalnościach mobilnych nie oznaczają jednak, że Novitus Deon Online nie poradzi sobie w placówkach handlowych bądź usługowych. Ta drukarka fiskalna ma wszelkie predyspozycje do tego, aby stać się kluczowym elementem stacjonarnego systemu sprzedaży. Zapewnia też szybkie emitowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, w tym paragonów i faktur VAT.

Deon Online w firmowym systemie sprzedaży

Przy poszukiwaniu drukarki fiskalnej zawsze trzeba zwrócić uwagę na kwestie związane z działaniem takiego urządzenia w rozwiązaniu systemowym dla firmy. Co pod tym względem zaoferuje model Deon Online od Novitus? Ważne jest na pewno to, że omawiana technologia polskiej marki gwarantuje zgodność z popularnymi programami sprzedażowymi i sprzedażowo-magazynowymi. Co więcej, Novitus Deon Online zapewnia płynną współpracę z innymi elementami rozwiązania systemowego, a w szczególności z różne rodzaju komputerami (np. z terminalem komputerowym typu POS). I wreszcie baza towarowa… Warto zaznaczyć z całą mocą, że ta drukarka fiskalna pozwoli na obsługę nawet 1 000 000 pozycji PLU, które użytkownik zdefiniuje w swoim oprogramowaniu sprzedażowym. Biorąc pod uwagę gabaryty prezentowanego urządzenia, to naprawdę fenomenalny wynik. Ba, znacznie lepszy od wielu stacjonarnych modeli, które zaliczamy do tego segmentu technologii dla biznesu.

Jak drukarka Novitus współpracuje z CRK?

Na koniec zostało jeszcze zagadnienie, które jest absolutnie kluczowe w przypadku wyboru drukarki fiskalnej online. Bez zbędnego przedłużania, chodzi oczywiście o sposób współpracy takiego urządzenia rejestrującego z Centralnym Repozytorium Kas. A w jaki sposób Novitus Deon Online realizuje obowiązek transmitowania wymaganych danych do CRK? Ta drukarka fiskalna online od polskiego producenta oferuje 3 różne rozwiązania w tym zakresie. W zależności od wybranej wersji technologicznej, komunikacja z CRK przebiega przez Wi-Fi, Ethernet (sieć LAN) lub modem GSM z kartą SIM.

Czy któryś ze wspomnianych wariantów tego modelu będzie najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa? Nie ma na to jednej, właściwej odpowiedzi. Wszystko zależy bowiem od potrzeb danej firmy, a konkretnie – od dostępnego w niej łącza internetowego. Jeżeli zaś w siedzibie działalności nie ma takowego lub drukarka fiskalna Novitus jest używana mobilnie, optymalnym wyborem będzie zapewne wersja z modemem GSM i kartą SIM. Wówczas bowiem komunikacja Deon Online z Centralnym Repozytorium Kas przebiega całkowicie niezależnie od dostępu do zewnętrznego łącza internetowego.

1 Komentarz

  1. M4TE0

    zdecydowanie, dla mnie top of the top, jeśli chodzi o dzisiejsze drukarki fiskalne (a zwłaszcza mobilne).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *