Novitus HD E – dlaczego ta drukarka jest tak ciekawa?

Drukarka fiskalna Novitus HD E

Choć kasy rejestrujące oferują szerokie możliwości, to jednak tam, gdzie mamy do czynienia z rozbudowanym przedsiębiorstwem i szeroką ofertą, potrzebujemy technologii o zdecydowanie wyższych parametrach. Doskonale w takich sytuacjach radzą sobie drukarki fiskalne, jednak i one odpowiadają różnym potrzebom. A co z urządzeniami dla naprawdę wymagających sprzedawców? Jedna z odpowiedzi brzmi krótko: Novitus HD E.

Minusy modelu HD E? Może to, że z pewnością nie jest tani. Nie ma to jednak znaczenia, gdyż za ceną idzie jakość. Mówimy w końcu o jednym z „kolosów” branży fiskalnej. Słowa te nie są ani przesadą, ani „lukrem” – jego cechy, funkcje i liczby przemawiają same za siebie. Nowoczesna drukarka marki Novitus radzi sobie znakomicie na każdym polu, przez co doskonale odnajduje się na najbardziej obciążonych stanowiskach pracy. Co konkretnie powoduje, że HD E ma tyle do zaoferowania?

Szeroki asortyment? Żaden problem

Kasy z pewnością mają tę przewagę, że mogą działać samodzielnie, bez udziału dodatkowych urządzeń. Tymczasem drukarki fiskalne do prawidłowego działania potrzebuje komputera. Nie zmienia to jednak faktu, że te pierwsze – poza pewnymi modelami systemowymi – przeważnie są w stanie obsłużyć małe i średnie punkty handlowe. Te drugie zaś mogą wspierać sprzedaż w rozbudowanych przedsiębiorstwa ze względu na większą pojemność bazy towarowej, szybszy wydruk czy też możliwość wydruku wielu rodzajów dokumentów, także niefiskalnych.

To, co szczególnie wyróżnia HD E, to już nie duża, a rekordowo gigantyczna baza towarowa. Urządzenie umożliwia obsługę aż 1 000 000 pozycji, wcześniej zdefiniowanych w programie sprzedażowym. Taka liczba powinna zadowolić nawet firmy o wyjątkowo szerokiej ofercie – zwłaszcza, że za pojemnością bazy towarowej idzie możliwość precyzyjnego opisania wszystkich produktów i usług – przy użyciu nazw o długości do 60 znaków.

Wysokiej jakości technologia wydruku

Choć w przypadku tego modelu jest to przewidywalny, niepodlegający dyskusji standard, drukarka umożliwia zapis kopii paragonów w formie cyfrowej. Jednak to rozwiązanie, oprócz wygodnej archiwizacji danych, staje się kolejnym atutem i tak nowoczesnego mechanizmu drukującego. Zapewnia bowiem łatwą instalację materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu nie zajmuje ona dużo czasu.

Prędkość, z jaką drukarka wystawia paragony, faktury VAT oraz dokumenty niefiskalne, wynosi 47 linii na sekundę. Korzystając z HD E, możemy zadecydować o szerokości wykorzystywanego papieru (57 lub 80 mm). Bez względu jednak na nasz wybór, długość rolki może wynieść nawet 100 m. Co więcej? Urządzenie pozwala nam umieszczać na wydrukach kody 2D, NIP klienta, a także dowolne grafiki.

Nowoczesny, kolorowy wyświetlacz

Efektywność pracy modelu marki Novitus nie wynika jedynie z wysokich parametrów, silnych podzespołów czy szeregu oferowanych funkcji. Urządzenie to pozwala również uatrakcyjnić prowadzenie sprzedaży. Drukarka została wyposażona w nowoczesny, obszerny wyświetlacz TFT 4,3”, działający w rozdzielczości 480 x 272 piksele. Technologia ta nie tylko umożliwia stały, łatwy dostęp do wszystkich informacji o przebiegu transakcji, ale również zmianę tzw. „skórki” czy filmów reklamowych.

W czasach rosnącej istotności wizualnej strony technologii użytkowych, wygląd urządzeń fiskalnych również ma znaczenie. Nowoczesny, stylowy, efektowny design informuje klientów o prestiżu, reputacji i jakości świadczonych usług. Dlatego staje się kolejnym elementem przyciągającym uwagę, współtworzącym siłę marki, a co za tym idzie – realnie przekładającym się na zyski. Dlatego też opcje dodatkowe, jak wyświetlanie filmów reklamowych, zapadają w pamięć i skłaniają do powtórnego kontaktu nabywcy ze sprzedawcą. Rozwiązania w HD E dostarczają narzędzi służących skutecznej promocji.

Dowiedz się więcej

3 Komentarzy

  1. Mirek

    Jak się tutaj klaruje kwestia ceny? Bardzo droga?

  2. Paweł

    Chyba jedno z najlepszych urządzeń w swojej klasie

  3. Michał

    Nie ma co, bo baza PLU jest ogrooooomna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *