Dlaczego warto postawić na kasę Elzab Jota E?

Kasa fiskalna Elzab Jota E

Istnieje wiele solidnych i funkcjonalnych kas fiskalnych, w dodatku różnych producentów. Nierzadko oferują odmienne możliwości i rozwiązania. Jednak co, jeśli zależy nam na nowoczesnym, ale nie najdroższym urządzeniu rejestrującym sprzedaż? Realizującym różne zadania i odnajdującym się zarówno w handlu stacjonarnym, jak i obwoźnym? Wtedy z pomocą przychodzą modele marki Elzab, takie jak Jota E.

Kasa Jota E jest szczególna pod tym względem, że z powodzeniem łączy wiele korzyści. Świetnie odnajduje się w działalnościach różnego typu. Oferuje nowoczesne rozwiązania i szereg praktycznych funkcji, a przy tym zachowuje nieduże gabaryty. Co dokładnie kryje w sobie model marki Elzab? Pora na konkrety.

Różne pojemności bazy towarowej i liczne, przydatne funkcje

Pierwszą istotną kwestią, która zwraca uwagę na tę kasę, jest możliwość wybrania jednego z 3 wariantów pojemności bazy towarowej: 4095, 6143 lub 20 479 PLU. Dlatego model ten będzie odpowiedni w wielu sytuacjach: gdy prowadzimy nieduży sklep czy też średniej wielkości przedsiębiorstwo, posiadamy ograniczoną lub nieco szerszą ofertę. Takie rozwiązanie sprawia, że mamy szansę dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb naszej działalności.

Nie sposób nie wspomnieć o różnych funkcjach, które skutecznie usprawniają prowadzenie handlu. Przede wszystkim, Jota E pozwala na przeglądanie i korygowanie paragonu przed jego ostatecznym wystawieniem, a nawet usuwanie z niego konkretnych pozycji. Poza tym, kasa umożliwia zdefiniowanie podręcznej listy towarów, ułatwiając tym samym do nich dostęp, a także sprzedaż i przyjmowanie opakowań zwrotnych. Do tego posiada umieszczone na klawiaturze przyciski funkcyjne, służące własnoręcznemu ustaleniu skrótów dla często wybieranych produktów i usług lub istotnych opcji urządzenia.

Elektroniczna kopia i współpraca z innymi urządzeniami

Jeżeli szukamy nowocześniejszej, ale wciąż nie najdroższej kasy, powinniśmy wziąć pod uwagę model Jota E. A to ze względu na to, że korzysta z rozwiązań charakterystycznych dla zaawansowanych technologicznie urządzeń fiskalnych. Przede wszystkim, zapisuje kopię paragonów w formie elektronicznej na niedużej karcie pamięci. Dzięki temu przechowywanie licznych papierowych rolek przechodzi do lamusa. Co więcej, zabieg ten to oszczędność pieniędzy na materiałach eksploatacyjnych, łatwe przenoszenie danych na komputer oraz możliwość dodatkowego zabezpieczenia ich poprzez umieszczenie na płycie DVD, pendrivie lub innym nośniku.

Oprócz tego, Jota E posiada idealne warunki do współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi. Wszystko dzięki licznym i różnym interfejsom: RS-232 (4), USB (1), a także i LAN, jeśli podatnik na takie rozwiązanie się zdecyduje. Co to oznacza w praktyce? Niewielka kasa fiskalna umożliwia jednoczesną koordynację działań komputera, wagi elektronicznej, skanera kodów kreskowych bądź też modemu. Możliwości te skutkują zauważalnym usprawnieniem zadań, które przedsiębiorca musi wykonać podczas prowadzenia sprzedaży.

Wiele możliwości w niedużym urządzeniu

Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że Jota E może się wydawać niczym szczególnym, gdy postawimy ją przy niektórych innych kasach. Okazuje się jednak, że to tylko pozory. Urządzenie oferuje wysokie standardy, dużą liczbę praktycznych funkcji oraz elastyczne rozwiązania, pozwalające wybrać najwłaściwszą wersją tego modelu. W dodatku, posiada niewielkie gabaryty, co sprawia, że można ją z łatwością zastosować zarówno w sprzedaży stacjonarnej (na stanowisku pracy o mniejszej przestrzeni użytkowej), jak i w handlu obwoźnym. Zwłaszcza, że dysponuje mocnym akumulatorem i może być zasilana przy użyciu gniazda zapalniczki samochodowej.

Dowiedz się więcej

Sprawdź też inne produkty marki Elzab na załączonym filmie:

1 Komentarz

  1. Ola

    Fajnie, że teraz odchodzi się od papierowych kopii paragonów na rzecz tych elektronicznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *