Drukarki fiskalne z rodziny Posnet Thermal

Posnet to uznana polska marka, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem niezawodnych urządzeń fiskalnych. Natomiast jedną ze sztandarowych „rodzin drukarek rejestrujących” w ofercie tego producenta jest Thermal. Z pełną odpowiedzialnością można zaryzykować stwierdzenie, że wspomniane urządzenia należą do grona najpopularniejszych modeli na krajowym runku. Pytanie jednak, czym konkretnie wyróżniają się drukarki z linii Posnet Thermal?

Wydajne mechanizmy drukujące

Drukarki fiskalne Posnet Thermal słyną przede wszystkim z tego, że są wyposażone w niezawodne, szybkie i wytrzymałe mechanizmy termiczne. Dzięki temu wspomniane urządzenia oferują skuteczne wystawianie paragonów oraz innych dokumentów, np. raportów dobowych i miesięcznych. Ponadto, w przypadku linii Thermal standardem jest prosta wymiana rolek papieru termicznego. I co najważniejsze, dotyczy to nawet modelu z tradycyjną kopią paragonów (Thermal FV). Dzięki temu z obsługą omawianych tutaj drukarek rejestrujących radzą sobie nawet początkujący użytkownicy.

Rozbudowana baza PLU

Całe mnóstwo produktów i usług w asortymencie przedsiębiorstwa? Dla drukarek fiskalnych Posnet Thermal to żaden problem. Modele z tej linii zapewniają bowiem współpracę z rozbudowaną bazą PLU, która zostanie wcześniej zdefiniowana w oprogramowaniu komputerowym do zarządzania sprzedażą. Liczba „obsługiwanych” pozycji towarowych będzie oczywiście zależna od konkretnego modelu. Przykładowo: w Posnet Thermal FV wynosi ona 100 000 PLU, natomiast w Posnet Thermal XL i Posnet Thermal HD – nawet do 250 000 PLU.

Drukarka Posnet Thermal w systemie sprzedaży

Jak powszechnie wiadomo, drukarka fiskalna musi współpracować z komputerem (stacjonarnym, laptopem), terminalem komputerowym lub tabletem. Innymi słowy, z urządzeniem, na którym będzie zainstalowane oprogramowanie sprzedażowe. Dopiero takie połączenie daje możliwość prowadzenia handlu i rejestrowania obrotu za pomocą drukarki fiskalnej. Jak w tej kwestii wypadają modele z rodziny Posnet Thermal?

Wspomniane drukarki posiadają nie tylko zróżnicowane porty, co zapewnia ich łatwe podłączenie do jednostki centralnej. Modele te są również wyposażone w protokoły komunikacyjne, które pozwalają na współpracę z wieloma programami sprzedażowymi i magazynowymi. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby w oparciu o drukarkę Posnet Thermal stworzyć kompleksowe rozwiązanie systemowe dla firmy.

Wersje apteczne

Na koniec warto wspomnieć o tym, że w rodzinie drukarek fiskalnych Posnet Thermal znajdują się modele apteczne. Obecnie są to 2 urządzenia: Thermal A XL i Thermal A HD. Czym konkretnie charakteryzują się te drukarki? Przede wszystkim funkcjami związanymi z wydrukiem wycen recept, leków gotowych i robionych na zamówienie. Wymienione przed chwilą urządzenia umożliwiają również wystawianie informacji o refundacjach. Biorąc to wszystko pod uwagę, sprawdzają się one zarówno w aptekach, jak i hurtowniach farmaceutycznych.

 

Drukarki fiskalne Posnet Thermal możemy śmiało polecić wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają prostych w obsłudze i funkcjonalnych urządzeń. Modele te zagwarantują nie tylko komfort wykonywania obowiązków, ale także automatyzację pracy w firmie.

1 Komentarz

  1. alzee

    posnet thermal xl najlepszy imo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *